Dallime mes rishikimeve të "Ndershmëria"

168 bytes removed ,  2 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Albamucnata) dhe riktheu rishikimin 1904201 nga Klein Muçi
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Albamucnata) dhe riktheu rishikimin 1904201 nga Klein Muçi)
* ''Ndershmëria është kreu i parë në librin e diturisë''. - [[Thomas Jefferson]]
 
==Lidhje të jashtme==
Ndershmeria ne pune eshte nje detyre e madhe sepse gati asnje nuk eshte i drejt ne pune secili deshiron qe te fitoj per vete dhe nuk mendon per te tjeret ose prsh ai nuk edhte i dhkolluar por prap ka hyre ne pune dhe sjell demtim tek ne
 
 
 
 
[[Kategoria:Virtyt]]
[[Kategoria:Etikë]]