Ndryshimi mes inspektimeve të "Dorëzonja"

313 bytes added ,  4 muaj më parë
Faqe e re: '''Dorëzonja''' njihet edhe si '''laverdhë''' dhe '''lule maji'''. Lloj bime kacavjerrëse e gjinisë ''Lonicera'' dhe familjes ''Caprifoliaceae''. Rritet në pjesën më të madhe t...
(Faqe e re: '''Dorëzonja''' njihet edhe si '''laverdhë''' dhe '''lule maji'''. Lloj bime kacavjerrëse e gjinisë ''Lonicera'' dhe familjes ''Caprifoliaceae''. Rritet në pjesën më të madhe t...)
(Pa ndryshime)