Ndryshimi mes inspektimeve të "Adem Jashari"

3 bytes removed ,  10 muaj më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.19.226.26) dhe riktheu rishikimin 2097177 nga Tiimiii
(Sen)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.19.226.26) dhe riktheu rishikimin 2097177 nga Tiimiii)
| battles = [[Lufta e Kosovës]]
| battles_label =
| awards = [[Medalja Luftëtar i Lirisë Adem Jashari]] [[Figura:Medalja Luftëtari i Lirisë Adem Jashari.jpg|20px]]<br>Nah[[Urdhri Hero i Kosovës]] [[Figura:Urdhri Hero i Kosovës.jpg|20px]]<br>[[Medalja e Artë e Lidhjes së Prizrenit]]
| relations =
| laterwork =