Ndryshimi mes inspektimeve të "Energjia diellore"

54 bytes removed ,  9 muaj më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.99.38.54) dhe riktheu rishikimin 2098625 nga Tiimiii
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.99.38.54) dhe riktheu rishikimin 2098625 nga Tiimiii)
# Paneli fotovoltaik
 
Shndërrimi i energjisë diellore në energji elektrike quhet ndryshe [[fotovoltaik]]. Energjija e sistemit pastaj bjen ne tok dhe ben jete.
 
== Lidhje të jashtme ==