Ndryshimi mes inspektimeve të "Targat e automjeteve të Kosovës"

Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 84.22.62.99) dhe riktheu rishikimin 1897173 nga Harry8
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 84.22.62.99) dhe riktheu rishikimin 1897173 nga Harry8)
 
| [[Mitrovicë]]
|-
! 3Z03
| [[SkenderajPejë]]
|-
! 04