Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Kërpudhat"

1.030 bytes added ,  2 vjet më parë
Ndryshime te burimet/lidhjet e jashtme.) #IABot (v2.0.1
(Faqe e re: Kerpudhat ndahen ne helmuese dhe jo helmuese . Kerpudhat mund te jene mykorike (mikroorganizma) ose kerpudha te zakonshme qe mund ti shohim me sy te lire .)
 
(Ndryshime te burimet/lidhjet e jashtme.) #IABot (v2.0.1)
 
Kerpudhat ndahen ne helmuese dhe jo helmuese . Kerpudhat mund te jene mykorike (mikroorganizma) ose kerpudha te zakonshme qe mund ti shohim me sy te lire .
 
== Internet Archive Bot ==
 
Përshëndetje, redaktorë!
 
Sapo ndryshova 0 lidhje të jashtme te artikulli ''[[Kërpudhat]]''. Ju lutem, shpenzoni pak kohë për të shqyrtuar [https://sq.wikipedia.org/w/index.php?diff=prev&oldid=2115851 redaktimin tim]. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi që t'i injoroj lidhjet apo faqet krejtësisht në të ardhmen, ju lutem, vizitoni [[:m:InternetArchiveBot/FAQ/sq|këtë faqe]] për informacione të mëtejshme. Ndër të tjera, aty mund të gjeni dhe informacion se si mund të rregulloni problemet që mund të kem shkaktuar. Kam bërë këto ndryshime:
*U shtua etiketa {{tlx|dead link}} te lidhja https://sq.wikipedia.org/wiki/Skeda%3AAmanita_muscaria_%28fly_agaric%29.JPG%7Cright%7Cthumb%7CK%C3%ABrpudha.
 
 
Gjithë të mirat!—[[:User:InternetArchiveBot|'''<span style="color:darkgrey;font-family:Courier New">InternetArchiveBot</span>''']] <span style="color:green;font-family:Rockwell">([[:en:User talk:InternetArchiveBot|Raportoni probleme]])</span> 15 maj 2020 08:24 (CEST)