Ndryshimi mes inspektimeve të "Elisa Gjerani"

277 bytes added ,  8 muaj më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 109.69.5.164) dhe riktheu rishikimin 1624294 nga Arianit
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 109.69.5.164) dhe riktheu rishikimin 1624294 nga Arianit)
 
{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}}
[[Skeda:Elisa Gjerani.jpg|thumb|350px]]
<br />
Elisa Gjerani lindi me 06.01.1991 ne qytetin e Elbasanit. Shkruan poezi që në moshë fare të re. Aktualisht është spikere në TV “Elbasani”. Është antare e lidhjes së shkrimtarëve "Kostandin Kristoforidhi" në qytetin e Elbasanit.
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]