Ndryshimi mes inspektimeve të "Liqeni"

45 bytes removed ,  5 muaj më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.99.59.255) dhe riktheu rishikimin 2118804 nga 185.186.81.239
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.99.59.255) dhe riktheu rishikimin 2118804 nga 185.186.81.239)
3.liqene krastike
4.liqene akullnajore
 
Ne liqene valet jane me te vogla se ne det.
 
==Lista e Liqeneve më të mëdha në botë==