Ndryshimi mes inspektimeve të "Rasim Thaçi"

17 bytes added ,  2 muaj më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v
 
| titulli =
| emri i vërtetë = Rasim Thaqi Cima
| ditëlindja = {{Ditëlindja dhe mosha|12|07|1949}}{{citim i duhur}}
| vendlindja = {{KOS}}, Vukovc
| ditëvdekja =