Ndryshimi mes inspektimeve të "Wolfgang Amadeus Mozart"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 185.173.207.135) dhe riktheu rishikimin 2120917 nga Alonso de Mendoza)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari Reverted
 
Nder 19 operat me te njohura i dallojmi:”Rrembimi nga Saraji”,”Dasma e Figaros”,”Don Zhuani”,”Keshtu bëjnë të gjitha”.
 
 
==Filmografi==
 
== Jeta e hershme ==
Anonymous user