Dallime mes rishikimeve të "Fulterza"

229 bytes added ,  1 vit më parë
Faqe e re: Fulterza është faza larvore e brektocave dhe thithlopave. Fulterzat jetojnë plotësisht në ujë ku dhe marrin frymë me anë të verzave. Kanë bisht të gjatë për të notuar, dh...
(Faqe e re: Fulterza është faza larvore e brektocave dhe thithlopave. Fulterzat jetojnë plotësisht në ujë ku dhe marrin frymë me anë të verzave. Kanë bisht të gjatë për të notuar, dh...)
 
(Pa ndryshime)