Dallime mes rishikimeve të "Pocdami"

29 bytes added ,  8 muaj më parë
Perditesimi i te dhenave kryesore
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 37.26.82.142) dhe riktheu rishikimin 2046936 nga Eihel)
(Perditesimi i te dhenave kryesore)
|harta_foto = Potsdam_in_Germany.png
|Pamje = Brandenburger_Stra%C3%9Fe.jpg
|Popullsia = 148.691( tetor 2006)180,334
|Dendësia = 782960
|Sipërfaqja = 187,27
|Shteti = Brandenburg
|Prefiksi = 0331
|WebFaqja = [http://www.potsdam.de/ www.bremen.de]
|Kryetari i Bashkisë = [[JannMike JakobsSchubert]] ([[Sozialdemokratische Partei Deutschlands|(SPD)]])
|Partia udhëheqëse =
|Shënim =