Dallime mes rishikimeve të "Myrteza Aliu"

25 bytes removed ,  10 muaj më parë
v
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 77.28.99.78) dhe riktheu rishikimin 1713910 nga Mr Robot)
v (removed Category:Atdhetarë using HotCat)
 
[[Kategoria:Nënshkruesit e Deklaratës së Pavarësisë]]
[[Kategoria:Atdhetarë]]
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Mjekë shqiptarë]]