Dallime mes rishikimeve të "Simpsons"

7 bytes added ,  15 vjet më parë
v
 
== [[Filmi]] ==
'''Filmi i Simpsons do të deldali në [[2008 në film|2008]], për Ngjarjën nuk dihet kurgjokurgjë <small>( [[Nëntor]] [[2005]] )</small>.'''
 
== Shiko dhe këtë ==
Anonymous user