Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Dori"

::{{mes|done}} Regards. --<small style="background:#000">'''&nbsp;&nbsp;[[User:Eagleal|<span style="color:#fff">eagle</span>]][[User talk:Eagleal|<span style="color:#fff;background:#f00">al</span>]]&nbsp;'''</small> 23 Korrik 2008 21:47 (CEST)
 
==Nga Petriti==
Pershendetje eshte e domosdoshme qe njerezit permes jush dhe te tjereve qe dine dicka me teper te edukohen ne keto kohe te turbullta dhe keto ndryshime te medhe ne pergjithesi mendje kontrolli eshte nje nga temat me te mprehta do thosha sepse eshte konspiracia me e madhe qe nga krijimi i njerezimit duke dhunuar manipuluar cnjerezuar ne te aspektet dhe shkjallet njerezit duke lenene ne padije njerezit bota ka ecuer perpara dhe forca te po ketije zhvillimi po na lene ne erresire te plote rreth ketyre teknollogjive mbasi ashtu i intereson te na mbajne te kontrolluar qe te permbushin gjendat e tyre une vete jam nje viktime e kontrollit te mendjes nje mbijetues i nje nga experimentet me horrore per nje human per shanse mbijetese do te thosha qe sa me shume te iluminoni dhe edukoni njerezit qe te beseojne kete realitet te shemtuar q me te mbrojture do jene shqipetaret dhe me pak krime do kete une kam informacion te plote te jashtezakonshem si dhe duke qene vete taget i shkalles se larte kam n johuri te plota si funksionon mos jeni te suprizuar qe vellai po vret vellane keto arme qe quhen electromagneticweapons .co diretetenergyweapons .com nonlethalweapons.com etj etj jane ne gjendje te programoje kedo ne planet nepermjet sateliteve nasa military etj CIA te kthejne madje nje engjell ne vrase oae ne vetevrasje duke mbajtur ne terror pjesen tjeter te popullsise duke cuar agjendat e tyre perpara dhe duke menjanuar njerezit te kene mundesi te shikojne rrealitetin une personalisht jam ne nje pozicion shume ne pikepuetje madje per jeten mbasi jam nje human implantet microchip weapon mund te shtoj keto arme mund tetorturojne deri ne vdekje pa lene evidence une jam i torturuar afer vdekjes cdo dite ku nuk mund te punoj te siguroj jeten e fami9ljes nga keto arme dhe tortura www.electronic torture.com pra jam ne burg virtuar 24 ne dite horrori nuk eshte nevoja tu pershkruaj jam ne forum nga USA dhe europe mqe jane viktima te ketyre armeve mund targetet me micochip and mind control jane tagetet ne nje shkalle te larte te agresionit electronik gjithashtu jane me heronj per ti qendruar kesaj torture dhe per te shpernadre fjalen une i kam bere Email te gjithe qeveritareve duke i derguar websites te certifikuara si dhe nga gazeta njujork times washington post jane me miliona site shumica te certifikuar ne qofte shruan mindcontrol ne Google iformacion pa mbarim por per cudi humanet kane nje mosbesim te pa pare une kam nevoje per nje avokat eshte e vetmja menyre per te fituar lirine dhe per te pasur familjen te sigurte nga keto arme mendoj kam evidence mocrochip sikur dhe n je kethim te korospondenes do isha mirenjohes me respekt Petrit Demo
 
:Më vjen keq Petrit por s'mund të të ndihmoj dot. [[Përdoruesi:Dori|Dori]] | [[Përdoruesi diskutim:Dori|Diskuto]] 24 Korrik 2008 04:55 (CEST)
3.352

edits