Dallime mes rishikimeve të "Ibrahim Kadriu"

29 bytes removed ,  12 vjet më parë
v
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
*|Çmimin vjetor “Ymer Elshani”,
*|Çmimin vjetor të Lidhjes së Shkrimtarëve të Kosovës
*|Dramatizimet dhe ekranizimi i Romanitromanit "Pas kthimit" Radio Tirana e ka realizuar edhe si radiodramatizim të cilin (në disa vazhdime) e ka emituar gjatë viteve të tetëdhjeta, skenarin e Filimit "Fitdani.
 
=Veprat=
2.204

edits