Dallime mes rishikimeve të "Historia e Egjiptit"

v
Robot: Automated text replacement (-eshte +është)
vNo edit summary
v (Robot: Automated text replacement (-eshte +është))
Egjipti eshteështë nje vend ku kryesisht ka pasur bij te izraelit dhe popullat koptase. Dihet se izraeltet ishin populli me i shtypur ne Egjypt, pasiq e faraonet e kishin shpallur per zote veten e tyre.
 
 
12.976

edits