Ndryshimi mes inspektimeve të "1914"

87 bytes added ,  9 vjet më parë
== [[:Kategoria:Lindje 1914|Lindje]] ==
* [[21 Shkurt]] - [[Andrea Varfi]], shkrimtar shqiptarë
* [[31 Korrik]] - [[Louis de Funès]], aktor, regjisor, producent dhe komedian francez
==== Pa data ====
:''Datat e personave më poshtë nuk janë të shënuara në artikujt mbi biografinë e tyre:''