Ndryshimi mes inspektimeve të "Rudolf Eucken"

245 bytes added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
== Veprat ==
* "Bashkimi i jetës së lumtur në vetëdije të njerëzimit"
* "Vijat bazë për një shikim të ri në botë"
* "Kuptimi dhe vlera e jetës"
* "Problemet kryesore të filozofisë dhe religjionit në botën bashkëkohore"
* "Njeriu dhe bota"
 
==Lidhje të jashtme==
{{Commons|Rudolf Eucken}}