Surdulli (Besianë)

fshat në Kosovë

Surdull është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë.

Surdull
Fshat
Vendndodhja
Surdull is located in Kosova
Surdull
Surdull
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Besianë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 767 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 50′ 58″ Veri

21° 17′ 17″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto