Tërnavica

fshat në Kosovë

Tërnavicë është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Gurkrypas.

Tërnavicë
Gurkrypas
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto