Turuçicë është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Turanë.

Turuçicë
Turanë
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto