Ujëmira (Dibër)

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Dibrës

Ujëmira (Dibër) është një fshat në Shqipëri...

Ujëmirë
Noimage.png

GjeografiaRedakto

DemografiaRedakto

EkonomiaRedakto

HistoriaRedakto

Shih dhe këtëRedakto


Lidhje të jashtmeRedakto