Vërboci (Kllokot)

fshat në Kosovë

Vërboc është një vendbanim në komunën e Kllokotit, Kosovë.

Vërboc
Fshat
Vendndodhja
Vërboc is located in Kosova
Vërboc
Vërboc
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Gjilan
Komuna Kllokot
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 583 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 19′ 38″ Veri

21° 24′ 59″ Lindje

Lidhje të jashtmeRedakto