Zhabjani (Dollnen)
Fshat
Vendndodhja
Zhabjani (Dollnen) is located in Maqedonia e Veriut
Zhabjani (Dollnen)
Zhabjani (Dollnen)
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Pellagonia
Komuna Dollnen
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 599 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 7504
Prefiksi (+389) 048
Targa PP
Koordinatat 41° 27′ 11″ Veri

21° 22′ 51″ Lindje

Popullsia 56 banorë (2002)