Zhitia (Besianë)

fshat në Kosovë

Zhiti është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Ahisht.

Zhiti
Ahisht
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto