Bargullasi

fshat në Shqipëri, në Qarkun e Beratit

Bargullasi është një fshat në Rrethin e SkraparitShqipëri.

Bargullasi

Gjeografia Redakto

Demografia Redakto

Ekonomia Redakto

Historia Redakto

Shih dhe këtë Redakto


Lidhje të jashtme Redakto