Carmen Electra

aktore dhe modele amerikane


Carmen Electra (sqt. Karmen Elektra) lindi më 20 prill 1972Sharonville, Ohio si Tara Leigh Patrick. Është një fotomodele, aktore dhe këngëtare amerikane.

Carmen Electra
Foraggio carmen electra.jpg
Informacione personale
Vendlindja Sharonville, Ohio, ShBA
Kombësia Amerikane

DiskografiaRedakto

Këngë soloRedakto

  • 2-4-6-8 ( Playboy's Cheerleaders film i përcjelluar me rexhistrim të këngëve )

FilmografiaRedakto

TelevizionRedakto

  Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.