Diskutim:Puna mekanike

Latest comment: 5 muaj më parë by 37.35.71.21
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Puna mekanike. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

== Fizik ==

puna mekanike 37.35.71.21 31 maj 2023 12:54 (CEST)Reply[përgjigjuni]

Return to "Puna mekanike" page.