Regjistri i grisjeve

Më poshtë është një listë e grisjeve më të fundit.

Regjistrat
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
 • 1 qershor 2020 11:45 Saklanan gerçekler diskuto kontribute fshiu ridrejtimin Feliformët duke mbishkruar (U gris për të liruar vendin për përcjellim)
 • 1 qershor 2020 10:41 Euriditi diskuto kontribute grisi faqen Judaizmi (Për të liruar vendin për ridrejtim: përmbajtja ishte: '#RIDREJTO Jehudizmi')
 • 1 qershor 2020 10:27 Saklanan gerçekler diskuto kontribute fshiu ridrejtimin Tigri Trinilez duke mbishkruar (U gris për të liruar vendin për përcjellim)
 • 31 maj 2020 22:41 Saklanan gerçekler diskuto kontribute fshiu ridrejtimin Kaniformët duke mbishkruar (U gris për të liruar vendin për përcjellim)
 • 31 maj 2020 17:23 Euriditi diskuto kontribute grisi faqen Monastiri Dobra Voda (përmbajtja ishte: '{{pp}} '''Rrënojat e monastirit të Dobra Vodës''' apo '''Petrovicës''' janë një manastir i dikurshëm, rrënojat e të cilit ndodhen në një kodër mbi lumin Klinë, jo larg nga fshati Dobra Voda afër Klinës . Besohet se Shën Pjetri Koriša u bë murg në atë vend, kështu që gjatë dekadës së pestë të shekullit XIV, si një metoh i Deçanit, u ndërtua një kishë k...')
 • 31 maj 2020 17:18 Euriditi diskuto kontribute grisi faqen Power point (përmbajtja ishte: "'''Powerpoint eshte program qe sherben per krijimin e prezantimeve te ndryshme.''' Ka karakteristika: <nowiki>*</nowiki>BUTONI MICROSOFT OFFICE <nowiki>*</nowiki>SHIRITI QE PERMBAN DISA GRUPE" dhe i vetmi redaktor ishte "79.106.104.130" (diskutimet))
 • 31 maj 2020 17:18 Euriditi diskuto kontribute grisi faqen Lamtumire guacka ime (përmbajtja ishte: "PJESA 1 '''''Eshte nje nga librat me te dashur per femije dhe te te rritur. Ky liber flet per ngjarje te nje familjeje ne vitet 1999. Dy femijet Kela dhe Toni kuptojne qe prinderit e tyre jane prane ndarjes pasi babai i tyre kishte nje sekretare . Kela kur shetiste ne breg nderkohe qe vellai i saj po luante filloi te digjonte nje ze te holle, ne f..." dhe i vetmi redaktor ishte "109.69.160.47" (diskutimet))
 • 31 maj 2020 17:17 Saklanan gerçekler diskuto kontribute fshiu ridrejtimin Lokuati duke mbishkruar (U gris për të liruar vendin për përcjellim)
 • 31 maj 2020 17:14 Saklanan gerçekler diskuto kontribute fshiu ridrejtimin Bredhi Siberian duke mbishkruar (U gris për të liruar vendin për përcjellim)
 • 31 maj 2020 17:13 Euriditi diskuto kontribute grisi faqen Dheu (përmbajtja ishte: "Dheu gjindet në tokë ajo përdoret për : lulet,pema,bimë etj. Dheun për lulet duhet për tu gjindur pleh dhe dheun ato duhet ti ujisim për tu rritur por ne në oborret tona kemi bahqe ose vend të cilat ne i mbjellim si fruta dhe perimet ." dhe i vetmi redaktor ishte "82.114.82.210" (diskutimet))
 • 31 maj 2020 17:13 Euriditi diskuto kontribute grisi faqen Tri pikat (përmbajtja ishte: '{{grise|jomjaft}} Tri pikat zakonisht shkruhen kur nje tekst nuk ka perfunduar por vazhdon e shprehin me tri pika shembull:Vazhdon ...')
 • 31 maj 2020 16:41 Saklanan gerçekler diskuto kontribute fshiu ridrejtimin Mustelidët duke mbishkruar (U gris për të liruar vendin për përcjellim)
 • 31 maj 2020 16:40 Saklanan gerçekler diskuto kontribute fshiu ridrejtimin Lulegjaku duke mbishkruar (U gris për të liruar vendin për përcjellim)
 • 28 maj 2020 10:41 Liridon diskuto kontribute grisi faqen Ardit bytyqi (përmbajtja ishte: "'''Ardit Bytyqi Bytyqi''' eshte nje narkotrafikant shkupjan. Karteli i tij i drogës kishte 80% të shitjeve në Shtetet e evropes , duke i dhënë të ardhura personale prej 11.9 miliardë dollarë në vit.Ai quhet shpesh "Mbreti i kokainës" dhe eshte krimineli më i pasur në histori, me një vlerë neto të njohur neto prej 30 miliardë dollarësh në..." dhe i vetmi redaktor ishte "Gestapo 86" (diskutimet))
 • 27 maj 2020 22:59 Liridon diskuto kontribute grisi faqen Miss Universe Albania (përmbajtja ishte: "KaRAGJOZO MOS TA NIN PER KTO :D SHE'S MAD SHE FAILED <3 BIG MAD SHE'S MAD A DONT CARE BOUT U puss" dhe i vetmi redaktor ishte "80.78.75.180" (diskutimet))
 • 27 maj 2020 15:58 Liridon diskuto kontribute grisi faqen Leo Mustafa (përmbajtja ishte: "Leo Mustafa long name is (Leonard Mustafa) This is a picture that draws all the attention to nature, landscapes and is also an effigy of videos, photos Hi also its a musician Leo Mustafa (Leonard Mustafa) was born in Vlora - Vlora Albania Leo also deals with the study of creativity. '''[https://Instagram.com/leo.mustafa7460 Leo]''' its also k..." dhe i vetmi redaktor ishte "Leo.mustafa7460" (diskutimet))
 • 27 maj 2020 12:40 Liridon diskuto kontribute grisi faqen Aldo musaku (përmbajtja ishte: "Aldo Musaku ( Lindur në 14 maj , 2001 ) është një këngëtar & kantautor i ri në muzikë por i suksesshëm . Ai u be i njohur me kengën “Hajde lule” edhe me pjesëmarrjen e tij në programin e ri në Top Channel “Jeho” . Më datë 3 Mars 2018, Aldo publikon videoklipin "Bit*h". Më datë 6 Korrik 2018, Aldo Musaku publikon videoklipin "Ti..." dhe i vetmi redaktor ishte "Klaustrina" (diskutimet))
 • 26 maj 2020 16:15 Klein Muçi diskuto kontribute grisi faqen Wikipedia:Vini Re (Provë, faqe bosh ose pa kuptim: përmbajtja ishte: "Jo kjo faqe nuk duhet te griset sepse eshte e shkruar edhe ship nese duhet te rregullohet me tej patjeter , me tregoni cfar nuk eshte ne rregull , patjeter se do ta rreguklloj" dhe i vetmi redaktor ishte "Gani Gashi Painter Kosovar" (diskutimet))
 • 24 maj 2020 13:20 Euriditi diskuto kontribute grisi faqen Vushtrria Online (përmbajtja ishte: 'Vushtrria Online është një portal lajmesh që sjellë lajme dhe informata për qytetin e Vushtrrisë. Portali është themeluar në vitin 2016 nga disa entuziastë të gazetarisë lokale në Vushtrri me qëllimin e vetëm për të ofruar informata sa më cilësore për Komunën e Vushtrrisë.<ref>{{Cite web|url=https://vushtrriaonline.net|title=VushtrriaOnline}}</ref> Deri më tash portali ka prodhuar një dokumentar për një prej masakrave lokale dhe është i ve...')
 • 24 maj 2020 12:38 Euriditi diskuto kontribute grisi faqen Depresioni (gjendja shpirtërore) (Faqja ekziston nën një titull tjetër: Depresioni (gjendje emocionale))
 • 24 maj 2020 12:36 Euriditi diskuto kontribute grisi faqen Demokracia liberale ne shkolle (përmbajtja ishte: "{{DISPLAYTITLE:Demokracia Liberale ne ambjentin e shkolles, respektimi i te drejtave te njeriut-DEKLARATA UNIVERSALE PER TE DREJTAT E NJERIUT-UNMIK-18/Maj/2020-PUNOI-Nx. e shkolles 9-vjecare "BETIM MUCO", Tirane.}} = '''''Deklarata e te Drejtave Themelore te Njeriut u hartua ne vitin 1948.Ky dokument, ne ndryshim nga te gjitha dokumentet e tjera..." dhe i vetmi redaktor ishte "79.106.154.161" (diskutimet))
 • 24 maj 2020 12:32 Euriditi diskuto kontribute grisi faqen Ekonomia e Islandës (përmbajtja ishte: '{{pp}} {{hulumtim vetjak}} Ekonomia e Islandës po rritet. Pamje të tilla tërheqin turistë të shumtë si kurrë më parë. Vlera e monedhës së Islandës ka rënë me 50 për qind krahasuar me 4 vjet më parë. Pika turistike, si këto stacione termale, janë tani në përgjithësi më të përballueshme. Edhe industria e peshkimit po shkon mirë. Rezervat e prodhimit të detit po shtohen, ndërkohë që pronarët e anijeve përfitojnë nga shitja e peshkut me mone...')
 • 24 maj 2020 12:32 Euriditi diskuto kontribute grisi faqen Bukla e vogël (përmbajtja ishte: '{{grise|jomjaft}} Bukla e vogel (Anglisht:Meerkat) është si një bukel e madhe por më e vogel ben pjes në familjen e bukles së madhe.')
 • 24 maj 2020 12:31 Euriditi diskuto kontribute grisi faqen Efekti i Meisnerit (përmbajtja ishte: "The '''Meissner effect''' (or '''Meissner–Ochsenfeld effect''') is the expulsion of a magnetic field from a superconductor during its transition to the superconducting state when it is cooled below the critical temperature. The German physicists Walther Meissner and Robert Ochsenfeld discovered this phenomenon in 1933 by measuring the magnetic field d..." dhe i vetmi redaktor ishte "5.206.236.30" (diskutimet))
 • 24 maj 2020 12:30 Euriditi diskuto kontribute grisi faqen Wikipedia:Depresioni (gjendja emocionale) (Faqja ekziston nën një titull tjetër: Depresioni (gjendja shpirtërore))
 • 24 maj 2020 12:17 Euriditi diskuto kontribute grisi faqen Me duhet ndihm pi hakerit (përmbajtja ishte: "Me duhet nje ndihm prej jush se po me ofendon famljen femijt dokush prej instagramir me duhet ndima juaj ju kisha falemenderu me shume dashuri te thell te zemres time Albana8430 kush asht me ket email Albana8430" dhe i vetmi redaktor ishte "92.53.49.56" (diskutimet))
 • 24 maj 2020 12:02 Euriditi diskuto kontribute grisi faqen Kategoria:Flora e Shqipërisë (përmbajtja para boshatisjes ishte: 'Kategoria:Flora sipas shteteve')
 • 21 maj 2020 21:35 Βατο diskuto kontribute grisi faqen Kuarku (Për të liruar vendin për ridrejtim)
 • 20 maj 2020 16:22 Klein Muçi diskuto kontribute grisi faqen Reaksioni i precipitimit (Vandalizëm: përmbajtja ishte: "Reaksioni i precipitimit ose RPT ESHTE kur ne sub ka oksigjen qe digjet nga reaktanti o2 dhe jep H2O te shkrire ne spermatozoid te kalkuluar ne vagin qe shkakton seks te tepert. <br />" dhe i vetmi redaktor ishte "79.106.209.88" (diskutimet))
 • 20 maj 2020 16:22 Klein Muçi diskuto kontribute grisi faqen Reaksioni i polimerizimit (Vandalizëm: përmbajtja ishte: "E dim te ter se reaksioni i polimerisimit eshte nje reaksion shperberjeje i perziere me ujra te zeza dhe vajza te shpifura so you are amazing" dhe i vetmi redaktor ishte "79.106.209.88" (diskutimet))
 • 20 maj 2020 16:21 Klein Muçi diskuto kontribute grisi faqen Reaksioni i polikondenzimit (Vandalizëm: përmbajtja ishte: "ah moj ti qe po rri ne hije Reaksioni i polikondenzimit eshte nje tum ne shi.kuptove o shushke na keni car thybrn te ter sidomos mesuesit" dhe i vetmi redaktor ishte "79.106.209.88" (diskutimet))
 • 20 maj 2020 13:55 Liridon diskuto kontribute grisi faqen KASTRIOT Q. LLAKAJ (përmbajtja ishte: '{{grise|Pezullo-grisjen Nuk ka shquarsi}} == '''ORIGJINA E FISIT LLAKAJ TE VERTETE''' == HISTO - GRAFI '''Autori: Kastriot Q. LLAKAJ''' Format: 14 cm X 20.5 cm, 5.5 in X 8 in. Botimi: '''MP. MINUTE PRESS''' [ Press ] 1015 Matheson Blvd. E., UNIT 2 Mississauga,ON, L4W 3A4 Tel: 905.625.7691 Fax: 905.238.8341 e-mail: info@min-press.com '''www.min - press.com''' KASTRIOT Q.LLAKAJ ORIGJINA E FISIT LLAKAJ TE VERTETE Gjeneologjia historike-familj...')
 • 19 maj 2020 09:51 Euriditi diskuto kontribute grisi faqen ORIGJINA E FISIT LLAKAJ TE VERTETE (Faqe e panevojshme: përmbajtja ishte: "parapamje Ne librin "ORIGJINA E FISIT LLAKAJ TE VERTETE" publikuar ne Dhjetor 2017, autori Llakaj shkruan: '''HYRJE''' "I nderuar lexues, une shtetasi Shqiptaro-Kanadez, Kastriot Qani LLAKAJ, pasardhes i Qani Isuf LLAKAJ apo Qani Isufit sipas tradites se Krahesit,..." dhe i vetmi redaktor ishte "KASTRIOT Q. LLAKAJ" ([[User talk:KASTRIOT Q...)
 • 19 maj 2020 09:51 Euriditi diskuto kontribute grisi faqen Bregdeti shqiptar (përmbajtja ishte: "Bregdeti Shqipetar eshte një shtrirje të konsiderueshme me një gjatësi prej 450 km , duke përfshire këtu edhe siperfaqet e lagunave që gjenden në të ose 400km vetem vije bregdetare. Fillon në veri me grykëderdhjen e lumit Buna dhe mbaron në jug me Kepin e Stillos. Kjo vijë bregdetare ka një karakter te ndryshem dhe është e pasur me..." dhe i vetmi redaktor ishte "185.196.182.26" (diskutimet))
 • 18 maj 2020 18:12 Drenisa diskuto kontribute fshiu ridrejtimin Johann Friedrich Herbart duke mbishkruar (U gris për të liruar vendin për përcjellim)
 • 16 maj 2020 12:30 Klein Muçi diskuto kontribute grisi faqen Stampa diskutim:Grise (Provë, faqe bosh ose pa kuptim: përmbajtja ishte: "o faqe e vertet o faqe super duper e mojr" dhe i vetmi redaktor ishte "185.221.252.63" (diskutimet))
 • 12 maj 2020 18:46 Klein Muçi diskuto kontribute grisi faqen MediaWiki:Sitenotice/en (Faqe e panevojshme: përmbajtja ishte: "<center>Welcome to the Wikipedia in Albanian!</center>" dhe i vetmi redaktor ishte "Dori" (diskutimet))
 • 12 maj 2020 14:31 Liridon diskuto kontribute grisi faqen GJERGJ KASTRIOT SKËNDERBEU (përmbajtja ishte: "Gjergj Kastriot Skënderbeu ka qene nje luftetar trim I cili lindi ne vitin 1465 dhe vdiq ne vitin 1540 per shkak te nje semundje te rende. Ate e rrembyen Turqit kur ishte I vogel. U stervit ne Turqi tere jeten dhe nje nate vone ai bashkë me ushtaret e tije u arratisen nga Turqia. Bashke me kuajt e tyre të fortë. Kaluan neper male dhe fusha net te te..." dhe i vetmi redaktor ishte "79.106.44.83" (diskutimet))
 • 12 maj 2020 10:25 Euriditi diskuto kontribute grisi faqen Savage albania (përmbajtja ishte: '{{grise}} Savage Albania, është krijuar më (24 prill 2018) me qëllimin të argëtoje të gjith njerzit me postime të veçanta humoristike. Por me kalimin e kohës është zgjeruar duke vëne në pah dhe problematikat e qytetarëve. Dhe kështu rënditet ndër portalet më të suksesshme dhe më të dashur për publikun e gjërë, ku në një periudhë 2 vjeçare ka arritur të grumbullojë 165.000 ndjekës në instagram me username (savagee.al) .Gjithashtu Savage Alb...')
 • 12 maj 2020 10:25 Euriditi diskuto kontribute grisi faqen Steve Allen (përmbajtja ishte: " -Billie Eilish =Ajo eshte nje kengetare dhe kantautore amerikane.Ajo u be e njohur me kengen “Ocean Eyes “( ne 2016 ) -Bebe Rexha ( Bleta Rexha ) =Ajo eshte nje kengetare dhe tekstshkruese shqiptare dhe jeton ne New York ( SHBA ) -Ajo u be e njohur me pjesmarrjen ne hitet “TAKE ME HOME “ -Selena Gomez =Ajo eshte kengetare , producen..." dhe i vetmi redaktor ishte "Angjelina Preçi" (diskutimet))
 • 12 maj 2020 10:24 Euriditi diskuto kontribute grisi faqen Fetah Ekmekçiu (përmbajtja ishte: "parapamje Fetah Ekmekçiu lindi në qytetin e Elbasanit më 16 mars 1893, në një familje qytetare që i përkiste një shtrese të pasur të qytetit të cilët për periudhën në të cilën jetonin kishin ne zotërim toka të shumta dhe banonin në një shtëpi..." dhe i vetmi redaktor ishte "Ekmekçiu Family Archive" (diskutimet))
 • 12 maj 2020 10:24 Euriditi diskuto kontribute grisi faqen Paqja Studentore (Faqja u votua për grisje: https://sq.wikipedia.org/w/index.php?title=Wikipedia:Vota_p%C3%ABr_grisje&oldid=1985326#Paqja_Studentore)
 • 12 maj 2020 10:19 Euriditi diskuto kontribute grisi faqen Epoka 94 (përmbajtja ishte: "Epoka 94" dhe i vetmi redaktor ishte "Geni Ademi" (diskutimet))
 • 12 maj 2020 10:18 Euriditi diskuto kontribute grisi faqen Anjeza Branka (përmbajtja ishte: "Anjeza Branka është këngëtare shumë e njohur. Ajo lindi më 21 shtator 1979. Ajo ka lindur në Tiranë, por për 14 vjet ka jetuar së bashku me familjen e saj në Gjermani. Është larguar nga Shqipëria në moshën 9-vjeçare. Ka mbaruar Akademinë e Arteve për aktrim. Ka publikuar disa albume. Në Dhjetor 1999, Anjeza Branka merr pjes..." dhe i vetmi redaktor ishte "RejsHajredini95" (diskutimet))
 • 12 maj 2020 10:18 Euriditi diskuto kontribute grisi faqen Altin Sulku (përmbajtja ishte: "{{Infobox muzikant | emri = Altin Sulku | image = | caption = | emri i vërtetë = Altin Sulku | emër tjetër = | lindja = 1 prill 1977 | vendlindja = Dibër, Shqipëri | qyteti ku jeton = Tiranë, Shqipëri | profesioni = * Këngëtar|P..." dhe i vetmi redaktor ishte "RejsHajredini95" (diskutimet))
 • 12 maj 2020 10:18 Euriditi diskuto kontribute grisi faqen Sezgin Mangjuka (Faqe me përmbajtje në gjuhë të huaj: përmbajtja ishte: "{{Infobox person|image=thumb|Sezgin Image|occupation=Digital marketer, Author|siblings=|other names=|name=Sezgin Mangjuka|parents=|known_for=Founding SezginMangjuka and Being Celebrity|organisation=SezginMangjuka , Being Celebrity|years_active=2012- Present|alma_mater=|image_caption=|education=|citizenship=Albanian|other_names=|na..." dhe i vetmi redaktor ishte "195.123.245.9" (...)
 • 12 maj 2020 03:36 Klein Muçi diskuto kontribute grisi faqen Wikipedia:Kuvendi/Intro/Editintro (Faqe e panevojshme: përmbajtja ishte: "#RIDREJTO Wikipedia:Kuvendi/Hyrje/Editintro" dhe i vetmi redaktor ishte "Klein Muçi" (diskutimet))
 • 12 maj 2020 03:36 Klein Muçi diskuto kontribute grisi faqen Wikipedia:Kuvendi/Hyrje/Editintro (Faqe e panevojshme: përmbajtja ishte: '{| class="noprint" style="background-color: #ffffff; border-color: #b3b7ff; border-style:solid; width:100; border-width: 2px;" | style="vertical-align:top; padding:10px" | '''Për të pasur një pasqyrë dhe për të ruajtur sadopak rendin keni parasysh këto rregulla: ;# Për secilin diskutim që e filloni këtu parashtroni vetëm një temë. ;# Diskutuesi i parë fillon prej kryerreshtit. Përgjigjet vijojnë me : të cilat e largojnë rreshtin djathtas. Përgjigjja...')
 • 12 maj 2020 00:09 Klein Muçi diskuto kontribute grisi faqen Wikipedia:Kuvendi/Arkivi X (Faqe e panevojshme: përmbajtja ishte: '{| class="infobox" style="width: 25em; font-size: 85%; text-align: left;" valign="top" | <div style="margin-top:0em"> |- ! colspan="2" style="text-align: center; font-size: larger; background-color: #9AC0CD;" | '''Arkivi i Kuvendimeve''' |- | 60px|center|link= |- | {{nbsp|5}} '''Arkivi 1''' {{nbsp|5}} <small>'''(16 tetor 2003 — 3 prill 2005)'''</small> |- | {{nbsp|5}} Wikipedia:Kuvendi/Ar...)
 • 12 maj 2020 00:08 Klein Muçi diskuto kontribute grisi faqen Wikipedia:Vërejtje e Ankesa/Arkivi X (Faqe e panevojshme: përmbajtja ishte: "{| class="infobox" style="width: 25em; font-size: 85%; text-align: left;" valign="top" | <div style="margin-top:0em"> |- ! colspan="2" style="text-align: center; font-size: larger; background-color: #9AC0CD;" | '''Arkiva e Zyrës së Ankesave''' |- | 60px|center|link= |- | Wikipedia:Vërejtje e Ankesa/Arkivi 1|'''Arkiv..." dhe i vetmi redaktor ishte "Klein Muçi" ([[User talk:Klein Muçi...)
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).