Dukaj është një fshatKomunën Qendërrrethin e TepelenësShqipëri.[1]

Dukaj

Dukaj ka vlera historike, kulturore dhe artistike. Ndër ta është edhe shkrimtari Maliq Lila.

Shih edhe Redakto


Referime Redakto

  1. ^ "Ndarja territoriale Fletorja zyrtare.pdf" (PDF). Arkivuar nga origjinali (PDF) më 24 shtator 2015. Marrë më 17 shkurt 2018. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)