Njësia administrative Mesopotam

(Përcjellë nga Komuna Mesopotam)

Coordinates: 39°33′N 20°36′E / 39.55°N 20.6°E / 39.55; 20.6

Komuna Mesopotam është një komunëShqipëri.[2]

Njësia administrative Mesopotam
Popullsia
 • Total5 200

VendbanimetRedakto


BurimetRedakto

  1. ^ Bojaj, Sandra (8 dhjetor 2021). "Rreth TV Boin". Tv Boin.
  2. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 23 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edheRedakto