Njësia administrative Nikël

fshat në Shqipëri
(Përcjellë nga Komuna Nikël)

Coordinates: 41°16′N 19°27′E / 41.27°N 19.45°E / 41.27; 19.45

Komuna Nikël është një komunëRrethin e KrujësShqipëri.[2]

Njësia administrative Nikël
Popullsia
 • Total10.499
Faqja zyrtareShih këtu

VendbanimetRedakto


BurimetRedakto

  1. ^ Bojaj, Sandra (8 dhjetor 2021). "Rreth TV Boin". Tv Boin.
  2. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 29 shkurt 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edheRedakto