Njësia administrative Novoselë (Kolonjë)

(Përcjellë nga Komuna Novoselë (Kolonjë))

Koordinatat: 40°11′V 20°19′L / 40.19°V 20.31°L / 40.19; 20.31

Komuna Novoselë
Administrimi
Shteti Shqipëria
Qarku Qarku i Korçës
Rrethi Rrethi i Kolonjës
Të dhënat bazë
Zona kohore
Zakonisht ZKEQ (UTC+1)
Në verë OVEQ (UTC+2)


Komuna Novoselë është një komunëRrethin e KolonjësShqipëri.[1]

VendbanimetRedakto


BurimetRedakto

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 22 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. |archiveurl= dhe |archive-url= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |archivedate= dhe |archive-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); |accessdate= dhe |access-date= është specifikuar më shumë se një herë (Ndihmë!); Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shiko edheRedakto