Njësia administrative Pirg

(Përcjellë nga Komuna Pirg)

Komuna Pirg është një komunëRrethin e KorçësShqipëri.[1]

Njësia administrative Pirg

Historia Redakto

Gjeografia Redakto

Ekonomia Redakto

Arësimi Redakto

Shëndetësia Redakto

Kultura Redakto

Vendbanimet RedaktoReferime Redakto

  1. ^ "Shoqata e komunave". Arkivuar nga origjinali më 13 mars 2012. Marrë më 8 nëntor 2011. {{cite web}}: Mungon ose është bosh parametri |language= (Ndihmë!)

Shih dhe këtë Redakto