Llausha (Besianë)

fshat në Kosovë
(Përcjellë nga Llausha)

Llaushë është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë.

Llaushë
Fshat
Vendndodhja
Llaushë is located in Kosova
Llaushë
Llaushë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Prishtinë
Komuna Besianë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 58′ 38″ Veri

21° 11′ 33″ Lindje

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto