Lluzhan është një vendbanim në komunën e Besianës, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Llabucë.

Lluzhan
Llabucë
Fshat

Shih dhe këtëRedakto

Lidhje të jashtmeRedakto