Përdhunuesit (film)

(Përcjellë nga Përdhunuesit)
Përdhunuesit (film)
Arkivi i filmit
Noimage.png
Titulli shqip Përdhunuesit (film)
Origjinali Përdhunuesit (film)
Viti i prodhimit 1995
Gjuha origjinale Shqip
Ekipi realizues
Prodhuesi i filmit:
Aktorë kryesorë
Timo Flloko
Eva Alikaj
Ndriçim Xhepa

Përdhunuesit është film shqiptar i viti 1995.

Aktorët dhe roletRedakto

etj...

Xhirimet e ketij filmi jane bere ne Tirane, Durres dhe ne Slloveni.

Ne Tirane xhirimet jane bere tek: Ish diskoAlbania,Tek Spitali i burgut,tek morgu i tiranes,tek ish ministria e puneve te brendshme,tek parku Rinia,tek sheshi Nene Tereza,Tek parku i liqenit artificial.

Ne Durres xhirimet jane bere tek porti i Durresit.