Wikipedia:Babel
cs Tomuto uživateli je čeština mateřským jazykem.
sq-0 Ky përdorues nuk kupton shqip (ose kupton me vështirësi).
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.
Stampa:User kl-1
sk-1 Tento redaktor má základné znalosti slovenčiny.
hr-1
Ovaj korisnik govori hrvatski na početničkom nivou.

Emri im është Awewewe, unë kontribuoj kryesisht në Wikipedia Çeke. Unë nuk kontribuoj fare në gjuhën shqipe dhe nuk di shqip kështu që çdo lajm për mua do të shkruhet në anglisht, por ju lutem mos përgjigjeni këtu, unë do t'ju përgjigjem në faqen time të diskutimit në Wikipedia çeke.

Ky mesazh u përkthye duke përdorur përkthyesin. Nëse nuk kuptoni, më vjen keq për gabimet në gjuhë.