Babel
sq-N Ky përdorues ka njohuri amtaregjuhës shqipe.
en-5 This user has professional knowledge of English.
it-5 Questo utente può contribuire con un livello professionale in italiano.
es-2 Este usuario tiene un conocimiento intermedio del español.
de-1 Dieser Benutzer beherrscht Deutsch auf grundlegendem Niveau.
Përdorues sipas gjuhës

Përshendetje. Jam një kontribues i wikipedias në gjuhën shqipe ku deri tani kam krijuar faqet Bulbasaur, Gjenerata I ‎e Pokemoneve, Venonat, Sandshrew, Pokémon (seritë e video lojrave), Laura Mennell, Wally Gator, Watchmen (film) dhe Massimiliano Fuksas, ndërkohe kam kontribuar edhe me modifikimin e disa faqeve.

--ETaraku (diskutimet) 8 korrik 2014 14:28 (CEST)