Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin 46.99.89.126. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Përshëndetje! Faleminderit për redaktimet në Wikipedian në shqip! Përdoruesi:Lipjoni je ti? Në qoftë se po të lutem të vazhdosh redaktimin me ate llogari në mënyrë që të kontrollohen automatikisht redaktimet, përndryshe të këshilloj të hapësh një llogari të re. Në qoftë se ke ndonjë pyetje më kontakto. Punë të mbarë. — Βατο (diskutimet) 12 mars 2019 20:26 (CET)[]