Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Ardi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Tung. Shiko para se të formosh artikuj të ri, sepse Adem Demaçi ka qenë në redirect. Tung Beli 2005 Nëntor 30 15:17 (UTC)

Problemi ësht tash se Artikullit nuk jan të njetë, duhet me rikthy artikullin, keq se ki, boni te dy artikull në njo. --Ko.S.ystem.OV@ 2005 Nëntor 30 19:13 (UTC)

Faqja Kryesore Redakto

Dëshirat dhe propozimet për ndryshimin e faqes kryesore, shkruji këtu: Diskutim:Faqja Kryesore. Është mirë edhe të arsyetosh, pse duhet të ndryshohet kjo faqe. Tung, --bet_0 2006 Prill 16 09:13 (UTC)