Wikipedia:Babel
sqGjuha amtare e këtij përdoruesi është shqipja.
en-2 This user is able to contribute with an intermediate level of English.
sh-2 Корисник средње говори српскохрватски.
Korisnik osrednje govori hrvatskosrpski.
Ky përdorues vjen nga Kosova.

Vizitues të nderuar. Së pari ju falenderoj për vizitën tuaj që po i bëni faqes sime përdoruese. Më poshtë shihni artikujt dhe kategorit në të cilat kam redaktuar dhe krijuar. Në qoft se keni ndonje vërejtje, lirisht ma bëni me dije...por ju lutem të mos ndryshoni këtë faqe pa komunikuar me mua.

Tung Beli

Presidenti - One and Only

Krijuar nga unë

Redakto

Vokrri, Fadil Vokrri, Sfeçël, Ali Ajeti, LDK, Llapi, Shqipëtar, Zahir Pajaziti, Ilir, Arbëreshë, Adem Demaçi, Afrim Zhitia, Sabri Fejzullahu, KF Llapi, Mustafë Hoxha, Ismet Beqiri, Elfete Humolli, Liqeni i Batllavës, Kongresi i Berlinit, Selatin Vokrri, Adil Vokrri, PTK, Çështja Kombëtare, Avdullah Vokrri, Bedri Ahmeti, Zona Operative e Llapit, Nelson Mandela, Clinton, Bill Clinton, First Lady, Hillary Clinton, Hoxhë Vokrri, Klan, Trepça, Skena Up, New York, New York (Qyteti), Km², Azem Vllasi, Sitcom, sh, Indira Gandhi, Gandhi, Skender Monolli, Besim Latifi, Katund, Dumosh, Halit Vokrri, Çaush, Rasim Thaqi, Ibrahim Krajkova, Lagje, Diaspora, Xhamia e Llapit, Lumi Llap, Krahina e Llapit, Fatmire Bajramaj, Tërrnavë, Podujevë, Ilaz Pireva, Personalitete nga komuna e Podujevës‎, Liqeni i Gazivodës, Liqenet e Kosovës, Pasaporta e Kosovës

Redaktuar te...

Redakto

Podujevë, Ibrahim Rugova, Besiana, Luan Krasniqi, Sali Berisha, KF Besiana, Jusuf Gërvalla, Gjakova (komuna), Hasan Prishtina, Fiset Ilire, Vendbanime në Kosovë, Luigj Gurakuqi, Ismail Qemali, Ismail Kadare, Rexhep Meidani, Ali Podrimja, Presidentët e SHBAve, Pjetër Bogdani, Dritëro Agolli, Dardanet, Personalitete shqiptare, Shefki Durmishi, Listë e sportistëve shqiptar, Posta dhe Telekomi i Kosovës, Bin Laden, Aleksandër Meksi, 19 Nëntor, Personalitete shqiptare, Lorik Cana, Mehmet Dragusha, Azem Galica, Shote Galica, Rugova, Fatmir Sejdiu, Shkurti, RSFJ, Kosova, Tërrnava, Liqeni i Radoniqit, Plisi, Martin Weinek

Harta dhe Foto të krijuara nga unë

Redakto


Kategori të krijuara

Redakto


Numri i artikujve shqip

Redakto


Artikuj të rinjë

Redakto

23 qershor 2024

22 qershor 2024

21 qershor 2024

20 qershor 2024Artikuj të ndryshuar

Redakto
Lista e shkurtesave:
P
Përpunim Wikidata
r
Ky redaktim mund të jetë dëmtues dhe duhet të rishikohet (more info)
R
Ky redaktim krijoi një faqe të re (shiko gjithashtu listën e faqeve të reja)
v
Ky është një redaktim i vogël
b
Ky redaktim u krye nga një robot
(±123)
Madhësia e faqes ndryshoi me këtë numër bajtësh

23 qershor 2024