Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Armendi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

kujdes medRedakto

Stampa kujdes-med përdoret vetëm te artikujt e mjekësisë që kanë të bëjnë me terapi e jo te artikujt e tjerë që përshkruaj sendet anatomike. është sqaruar edhe te stampa, pra para se ta përdorish lexoje njëher funksionin. tung --bet_0 2006 Maj 7 17:33 (UTC)

Më fal. Une mendova se edhe aty do te fuse ndokush gjera qe kane te bejne me mjekesi.--Armendi 2006 Maj 7 20:19 (UTC)

nuk ke nevojë të kërkojsh falje, se ne të gjithë gabojm. unë vetëm të tregova për të ardhmen që të mos e përdorish gabim. tung --bet_0 2006 Maj 7 20:43 (UTC)

Numrat e postësRedakto

Hej, a tha qe don mi bo numrat e postes. Hajt se jone tum vyt mi qit te anglezt. N'paq kohe, munohu mi bo edhe për numer banorve se shkijet ja kan qi nonen tu i fut data palidhje.--Hevnonen 2006 Maj 10 17:03 (UTC)

Ma ki thye. Boni pash zotin edhe tjerat--Hevnonen 2006 Maj 10 17:41 (UTC)

Hey armendi, vallai super i ke bo me kete liste, tash vec gjilani dhe ferizaji mungon, me stampet mundesh me bo lehte. --filozofi     (diskuto) 2006 Maj 10 17:44 (UTC)

Riqke se e ki keq një rresht te Peja--Hevnonen 2006 Maj 10 17:46 (UTC)

Tabelat e demografisëRedakto

Shpresoj se nuk të pengonë nëse i krijojë une disa nga ato. Po bazohen në të njëjtin burim sikur ti. Nëse të pengonë më lajmëro--Hipi Zhdripi 2006 Maj 14 17:18 (UTC)

Nuk prish punë vetëm vazhdo--Armendi 2006 Maj 15 14:10 (UTC)

Sa për fillim trusi vetem tabelat se nevojiten për wiki anglisht--Hipi Zhdripi 2006 Maj 19 18:13 (UTC)

Po edhe une qatu mendova, por janë disa shënime në tabelen kryesore që dëmtojnë pamjen e përgithshme të fletës shiko: kryetariitanishem dhe kyetarmomenal.--Armendi 2006 Maj 19 18:14 (UTC)

Nuk kuptovaRedakto

Tung, egziston në faqen time e diskutimeve shumë diskutim. Ti më kërkoje diçka, ç'qe? A mund të më tregosh prapë me pak fjala sepse nuk kuptova. Flmn. --Telex 2006 Maj 20 14:37 (UTC)

Sources?Redakto

Hi, please cite the sources of this list here: http://sq.wikipedia.org/wiki/Objektet_fetare_n%C3%AB_Prizren

I found a book with the same exact list, and 10 copies on the net and i think you might have accidently posted the same list. I think this list is wrong, cause 1412 is really tool early for the Xhamia e Suziut.

thanks, mike