Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Armendi 86. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Armendi 86!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Armendi 86, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj. Materiali i vendosur te to nuk do të shfaqet në motorët e kërkimit të internetit.

Për tu përfshirë më lehtë në komunitet dhe për të rritur frytin e punës tënde, të këshillojmë të shkosh te Portali i Komunitetit.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.Futja e figuraveRedakto

Futja e figurave në rastin më të thjesht është ashtu si ke provuar, mirpo në vendin ku ke tentuar, aty është puna pakë më e komplikuar. Ajo është një stamp (shabllon/muster) në të cilën janë përkufizuar dimensionet, pozita etj. Shpresoj se do e kordinojmë punën edhe më tej si deri më tani. Tung --Hipi Zhdripi 2006 Maj 21 04:19 (UTC)

Hej,Redakto

Hej, a ki lidhje ti me fleten zyrtare të Kamenicës a? N'koft se ki ama lejen mi qit edhe nëpër versionet tjera të Wikipedias. Edhe thuju atyne të Dardanës se fleta e tyne munet me u dukë ma mirë. P.sh ngjryat e tekstit etj. Si do që të jetë nëse je ti njaj tipi që ta komë pas qu një E-mail para nja 6 mujëve lajmërohu. Edhe krijo lidhjen me fleten nglisht se edhe atje e ki hapë një konto mos gabofsha --Hipi Zhdripi 2006 Maj 21 04:32 (UTC)

Fjale n'gjysteRedakto

E pash qe ke shkrua disa artikuj, por e ke be nje gabim, e ke lene fjalin n'gjyste, p.sh.: Hasan Hasani është një ...; kjo nuk ndihmon askund, per me qene mjaft duhesh me shkrua, emrin, mbiemrin, ditelindja nese e gjen, vendlindja, nese nuk e di apo nuk e ke gjet mos e shkruaj, nuk duhesh patjeter me shkrua, dhe nese e shkruan kryesoren mos harro me shkrua pse per ate person me shkrua nje artikull (p.sh. Elena Risteka, ketu eshte pyetja, a eshte kengetare?), nuk po dua me thene, me shkrua: per kete personin duhet me shkrua nje artikull se ka kendua, por e shkruan cka eshte, kengetar, aktor apo sportist etj., nese dikund nuk iu doket ai person i njohur, e propozone me grise, dhe kjo diskutohet, keshtu shkon WP, dhe flm per mirkuptim. --K.S. diskuto°) 30 Maj 2006 20:23 (UTC)

Foto pa lisenceRedakto

Figurat: Beyonce.jpg, Genta.jpg, Qyteti.jpg dhe Terminali Doganor.jpg u grisen per shkak te mungeses se liseces (Puntori 3 Dhjetor 2007 21:28 (UTC))