Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin DerHexer. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, DerHexer!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

DerHexer, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


Eagleal  14:44, 17 Tetor 2007 (UTC).
Hi and thanks, DerHexer 17 Tetor 2007 19:49 (UTC)

Deleting editions Redakto

Hi,
your delete[1] was right but you dont have the promission to delete in sq.wikipedia, so if you whant to delete something you need the promission.
So please respect the rules. Puntori (diskutimetredaktimetbllokimembrojtjegrisjezhvendosje)
Which rules? Do you have a page like en:Wikipedia:Global rights usage? Regards, DerHexer 17 Qershor 2008 22:02 (CEST)
I guess those rules will apply here too --Cradel 17 Qershor 2008 23:01 (CEST)