Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Puntori. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Bunter Teppich.JPG

ONLINE LINE
:- EMAIL: --> Nëse ndokush ju shqetëson, postoni ankesën tuaj këtu. : <-- EMAIL © Puntori
ARKIVI I DISKUTIMEVE: Arkiva:- Arkivi: 000 | 001 | 002 | 003 | 004 | 005 | 006 | 007
IslamSymbolAllahComp.PNG
Mecca.jpg
Albania stub.svg
Albania state emblem.png
Old timer structural worker.jpg
Negombo dutch canal.jpg
Modeli u dizajnua nga Puntori
MODELI ËSHTË I LIRUAR PËR PËRDORIM TË PËRGJITHSHËM

Arben CokajRedakto

Puntori, pershendetje. Artikulli i Arben Cokajt u gris mbasi pati votim. Ti e rifillove, po nuk kishe asnje racionale per ta justifikuar. Une tani per tani e grisa perseri, duke ndjekur vendimin e Kuvendit. Nese mendon qe duhet rihapur si artikull, praktika qe duhet te ndjekesh eshte nje diskutim dhe votim ne kuvend, ashtu si u be atehere, ose thjesht ne WP:VPG. Gjithe te mirat! --1l2l3k (diskutimet) 20 gusht 2018 18:11 (CEST)[]

Unë nuk e kam idenë: kush, si, përse është grisur. Sidoqoftë, gabimi teknik është i atij që ka grisur artikullin sepse në fushën e komentit është dashur të shtojë arsyen e grisjes. Në këtë mënyrë të gjithë administruesit dinë arsyen. Përshëndetje. Puntori (diskutimet) 21 gusht 2018 05:32 (CEST)[]
Puntor: nuk ka problem fare, dhe qe te sqaroj, se ndoshta nuk e pe, po Liridoni nuk beri asnje gabim teknik: po te shikosh historine e artikullit ne fshirje ai solli nje link se ku u be diskutimi. --1l2l3k (diskutimet) 21 gusht 2018 18:01 (CEST)[]

ndihmeRedakto

1-si mund te ndihmoj ne wikipedia (duke qene se jam i ri ketu dhe te mund te mesoj
2- kam nje fjalor enciklopedik shqip,mund te krijoj artikuj/faqe me ane te tij?
3-si mund te bej dhe une nje faqe te tille dhe per cfare sherben

Faleminderit.

Statusi juaj i administratoritRedakto

Përshëndetje. Një politikë e re në lidhje me heqjen e të "drejtave të avancuara" (administrator, burokrat, etj) u përshtat nga konsensusi i komunitetit kohët e fundit. Sipas kësaj politike, kujdestarët po rishikojnë aktivitetin e administratorëve në wikit me një politikë inaktiviteti.

Ju e arrini kriterin e inaktivitetit (pa redaktime ose hyrje për 2 vjet) në sqwiktionary, ku ju jeni administrator. Meqënëse sqwiki nuk një rishikes të sajin të të drejtave të administratorëve, aplikohet ai global.

Nëse ju dëshironi të rimerrni të drejtat tuaja, ju duhet të njoftoni komunitetin tuaj që kujdestarët ju dërguan këtë informacion për inaktivitetin tuaj dhe ta diskutoni çështjen. Në përfundimin e diskutimit, nëse komuniteti do që ju të mbani të drejtat tuaja, ju lutemi kontaktoni me kujdestarët tek m:Stewards' noticeboard, dhe lidhni diskutimin e komunitetit lokal, ku ata shprehin dëshirën që ju të mbani të drejtat, dhe të tregojnë një kërkesë mbajtjen e të drejtave në vazhdim.

Ne kujdestarët do ti vlerësojmë përgjigjjet. Nëse nuk ka përgjigjje fare brenda një muaji, ne do të vazhdojmë me heqjen e të drejtave tuaja. Në rast dyshimi, ne do të vlerësojmë përgjigjjet dhe do ta referojmë vendimin komunitetit lokal për komente dhe rivlerësime. Nëse keni pyetje, ju lutemi na kontaktoni tek m:Stewards' noticeboard.

Të fala, Rschen7754 19 qershor 2019 05:37 (CEST)[]

Your advanced permissions on sq.wikipediaRedakto

Hello. A policy regarding the removal of "advanced rights" (administrator, bureaucrat, interface administrator, etc.) was adopted by community consensus in 2013. According to this policy, the stewards are reviewing activity on wikis with no inactivity policy.

You meet the inactivity criteria (no edits and no logged actions for 2 years) on this wiki. Since this wiki, to the best of our knowledge, does not have its own rights review process, the global one applies.

If you want to keep your advanced permissions, you should inform the community of the wiki about the fact that the stewards have sent you this information about your inactivity. A community notice about this process has been also posted on the local Village Pump of this wiki. If the community has a discussion about it and then wants you to keep your rights, please contact the stewards at the m:Stewards' noticeboard, and link to the discussion of the local community, where they express their wish to continue to maintain the rights.

If you wish to resign your rights, please request removal of your rights on Meta.

If there is no response at all after one month, stewards will proceed to remove your administrator and/or bureaucrat rights. In ambiguous cases, stewards will evaluate the responses and will refer a decision back to the local community for their comment and review. If you have any questions, please contact the stewards.

Yours faithfully. --علاء (diskutimet) 7 shkurt 2021 19:55 (CET)[]

I don't wish to resign my rights. Here you can see the outcome. Puntori (diskutimet) 9 shkurt 2021 10:37 (CET)[]
Hi, due to the linked discussion your rights have not been removed. Regards, Einsbor (diskutimet) 8 mars 2021 09:37 (CET)[]