Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Luigi Salvatore Vadacchino. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Përshëndetje, Luigi Salvatore Vadacchino!
Anëtarët e Wikipedia-s shqip të urojnë mirëseardhjen.

Luigi Salvatore Vadacchino, kjo është faqja juaj personale (aktualisht gjendesh në faqen personale të diskutimeve). Mirë do të ishte që faqja personale të plotësohej me disa informacione për veten dhe për qëllimin tënd në Wikipedia-n shqip, nëse ke një të tillë. Kujdes! Faqet e përmendura më sipër nuk janë faqe për të vendosur tekst enciklopedik apo një mënyrë për të shkruar artikuj.

Mos harro që anëtarët e Wikipedia-s shqip janë punëtorë vullnetarë dhe ndihmojnë me gjithë dëshirë kështu që, mos ngurro të shtrosh pyetje.

Puna e mbarë!

If you don't understand Albanian, please ask for assistance here.


Eagleal  22:09, 4 Janar 2008 (UTC).

Ursula Karven Redakto

Përshëndetje, Artikulli juaj Ursula Karven u gris pasi që ishte përkthim automatik. Ju mund të vazhdoni të redaktoni/përpunoni atë në nënfaqen tuaj Përdoruesi:Luigi Salvatore Vadacchino/Ursula Karven. Para se ta publikoni sërish, ju lutem kontaktoni një Kontrollues ose Administrator të shqyrtoj artikullin.--Liridon (diskutimet) 17 dhjetor 2016 21:37 (CET)Reply