Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Olsir. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Wikipedia është enciklopedi seriozeRedakto

I nderuar përdoruesi Olsir,

Wikipedia ështe një enciklopedi serioze dhe nuk duhet të keqpërdoret. Ndryshimet tuaja në artikullin Sali Berisha të hequra me të drejtë nga  Euriditi , quhen vandalizma, të cilat e dëmtojnë Wikipedian dhe ulin reputacionin e Wikipedias në gjuhën shqipe. Për më tepër shiko: Vandalizmi. Ju jeni i mirëpritur dhe i inkurajuar të merrni pjesë në redaktimin e Wikipedias.

Lerriklo (diskutimet) 5 maj 2013 12:06 (CET)