Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Planet~sqwiki. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Pershendetjet e mia Planet.

Per te kaluar fazen e nje fillestari fillimisht tek faqja jote lexoje ate pershendetjen Mirë se vini! qe te kemi bere kur je regjistruar. Aty ka sqarim se si mund te redaktosh artikuj.

Sqarim perse te eshte kthyer artikulli:

Tek Category:Shembull (si shembull) dmth tek kategorite nuk shkruhet asgje sepse ato jan motora (te them) qe i mbledhin automatikisht titujt e artikujve qe jane kategorizuar shihe kete Category:Sport si shembull.
Do te e hapesh nje artikull? shko tek kërko e ke ne anen e djatht dhe shkruaj titullin e artikullit qe do te e hapesh, nese ekziston dmth mund te e permirsosh duke shtuar info nese jo atehere e ke me te kuqe lart dhe e fillon nje artikull te ri shembull: Lumi Rashka - dhe ketu mund te shkruash artikullin. Si shembull te artikujve te lumenjve kemi kategorine me lumenj: Category:Lumenj

Pune te mbare. (Puntori 18 Dhjetor 2006 11:31 (UTC))

tungRedakto

Artikullin Lumi Rashka e zhvendosa tek Rashka, dhe mos nenshkruaj ne artikujt, i shkon vec nerva njerzeve, neneshkrimi eshte per faqe diskutime, per te ditur se kush ka shkruajt, dhe mir se erdhe ne Wikipedia, nese ki pyetje apo nevojitet ndihme, mos prit dhe pyjet. --Ko.S.y diskuto°) 18 Dhjetor 2006 18:14 (UTC)

Nenshkrimi i artikujveRedakto

KO.S të paska thënë njëherë, po të them edhe unë se si duket nuk e kupton: Artikujt (fletat e bardha) nuk duhet të nënshkruhen, Diskutimet duhet të nënshkruhen pa tjetër. Nëse vazhdon ti nënshkush artikujt më tutje do të bllokohesh. tung --bet_0 5 Korrik 2007 07:22 (UTC)

Llogaria juaj do të riemërohetRedakto

20 mars 2015 09:40 (CET)

RenamedRedakto

19 prill 2015 13:46 (CEST)